baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Poradnik innowacyjności w turystyce

Uprzejmie informujemy, że Forum Turystyki Regionów udostępniło „PORADNIK INNOWACYJNOŚCI W TURYSTCE dla przygotowujących oraz oceniających projekty innowacyjne i proinnowacyjne z zakresu turystyki”, opracowany w ramach zadania publicznego, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą „Nauka praktyce, praktyka nauce – konsolidacja potencjału”. Opracowanie ma jeszcze charakter roboczy, ale z uwagi na aktualność tematu zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego treścią i wykorzystywania w praktyce, w tym również  przy przygotowywaniu projektów współfinansowanych ze środków UE w perspektywie finansowej 2014-2020.

Zachęcamy również do przesyłania swoich sugestii oraz opisów dobrych praktyk, które mogą stanowić uzupełnienie zamieszczonego materiału oraz być pomocne dla osób przygotowujących wnioski innowacyjne w zakresie sektora turystyki.

Wszelkie propozycje prosimy kierować do koordynatora projektu - Marka Migdala, prezesa Forum Turystyki Regionów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Załączniki:

PORADNIK INNOWACYNOSCI W TURYSTYCE

Zalacznik nr 1 do PORADNIKA

Zalacznik nr 2 do PORADNIKA