baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Badanie ankietowe pracodawców sektora turystyki – weź udział!

Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki rozpoczyna realizację II edycji badania ankietowego pracodawców działających w sektorze hotelarskim, gastronomicznym i turystycznym dotyczącego preferencji sylwetki absolwenta szkolnictwa zawodowego.

Głównym celem badania jest zdiagnozowanie aktualnych potrzeb kompetencyjnych i preferencji rynku pracy w turystyce. Efektem analizy wyników badania będzie opracowany przez Departament Turystyki raport, opisujący m.in. sylwetkę absolwenta szkolnictwa zawodowego odzwierciedlającą aktualne preferencje pracodawców. Wyniki badań oraz ww. raport będą przedmiotem obrad XIV Ogólnopolskiej konferencji dyrektorów szkół ho-ga-tur, która odbędzie się w dniach 5-7 października 2016 roku w Rzeszowie oraz zostaną udostępnione na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W związku z powyższym, serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w realizacji badania oraz do rozpowszechnienia informacji o nim.

Badanie będzie realizowane do 31 sierpnia 2016 r.

W celu udziału w badaniu, nalezy wypełnić ankietę dostępną online pod poniższym adresem: www.profitest.pl/s/4164/K1DUuLfeaIr55qkO.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 244 31 90 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Źródło: http://www.msport.gov.pl/)