baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Konkurs o tytuł "Najlepszego Produktu Turystycznego"

Przypominamy, że trwa nabór zgłoszeń do konkursucertyfikat POT 2016 "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT 2016". Konkurs w województwie zachodniopomorskim jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Zachodniopomorską Regionalną Organizacja Turystyczną. Zwycięzcy etapu regionalnego zostaną zgłoszeni przez ZROT do etapu ogólnopolskiego.

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych. Konkurs jest organizowany od 2003r. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę, w skład której wchodzą eksperci – praktycy branży turystycznej. Od 2008 r. przyznawany jest również Złoty Certyfikat – specjalna nagroda stworzona dla już certyfikowanych produktów turystycznych, które rozwijają się w unikalny i wyjątkowy sposób.

Regulamin konkursu oraz aplikacja elektroniczna dla produktów turystycznych z województwa zachodniopomorskiego są dostępne pod adresem: https://konkurs.pot.gov.pl/konkurs/home/index?id=ZACHODNIOPOMORSKIE

Termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń w etapie regionalnym to 21 października 2016r.