baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Program Promocji Usług Prozdrowotnych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeprowadziła 7 lutego 2017 r. spotkanie informacyjne dot. Poddziałania 3.3.3 PO IR., w ramach którego przewidziane jest również wsparcie przedsiębiorstw działających miedzy innymi w obszarze produktowym turystyki prozdrowotnej, które chcą rozwinąć eksport swoich usług.

Link do prezentacji i dokumentacji z tego spotkania, która może okazać się pomocna przy wypełnianiu wniosku i staraniu się o środki z tego poddziałania: http://poir.parp.gov.pl/dokumentacja/

Dofinansowanie będzie można otrzymać m.in. na:

  • Wynajęcie i zabudowę stoiska na targach zagranicznych;
  • Produkcję materiałów reklamowych;
  • Przygotowanie i prowadzenie działań promocyjnych w mediach tradycyjnych, elektronicznych, cyfrowych;
  • Przygotowanie lub tłumaczenie strony internetowej;
  • Produkcję i emisję spotów, filmów informacyjno-promocyjnych.
Zachęcamy Państwa do składania wniosków o dofinansowanie. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że w trzecim naborze ogłoszonym przez PARP w ranach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand, zmianie uległy kryteria merytoryczne wyboru projektu, za które można uzyskać maksymalnie 12 punktów.

Termin składania wniosków upływa 13 marca 2017 roku.

Link  do regulaminu konkursu, który pomoże Państwu wypełnić wniosek aplikacyjny oraz do pełnej dokumentacji dla poddziałania 3.3.3 POIR: http://poir.parp.gov.pl/

Pytania dotyczące programu można kierować poprzez Formularz kontaktowy, www.poir.parp.gov.pl oraz na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jak i również pod numer telefonu: 22 432 89 91 (92, 93).