baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Seminarium pt. "Partnerstwo w działaniach na rzecz rozwoju i promocji turystyki wiejskiej"

Zapraszamy do wzięcia udziału w  seminarium pt. „Partnerstwo w działaniach na rzecz rozwoju i promocji turystyki wiejskiej” organizowanego podczas Pikniku nad Odrą.

Seminarium odbędzie się dnia 13 maja br., o godz. 10.00 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, Wały Chrobrego 4, 70-001 Szczecin, Sala Rycerska.

Seminarium będzie realizowane w ramach cyklu seminariów pod łączną nazwą: „Integracja środowiska turystyki wiejskiej i agroturystyki z przedstawicielami branży turystycznej”. Organizatorem seminarium jest Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG” na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W programie seminarium:
• Rola  doradztwa w kreowaniu i promocji oferty turystyki wiejskiej
• Współpraca LGD z Regionalnymi i Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi w działaniach na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej
• Portal www.odpoczywajnawsi.pl jako narzędzie promocji Konsorcjum Turystyki Wiejskiej oraz Kampanii „Odpoczywaj na wsi”
• Wydarzenia i imprezy o charakterze lokalnym i regionalnym jako czynnik promocji turystyki
• Dobre praktyki oferty turystyki wiejskiej w woj. zachodniopomorskim
• Dyskusja

Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są telefonicznie tel. 81 501 43 11, 666 361 423 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 maja 2017 r.

Do pobrania:

Program Seminarium - Szczecin

PIKNIK NAD ODRĄ - informacja