baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Konkurs EDEN 2017


Ruszyła kolejna edycja konkursu EDEN. Tegoroczny temat to: Turystyka kulturowa. W związku z tym aplikujący w tym roku o tytuł „Najlepszej Europejskiej Destynacji EDEN", będą musieli udowodnić, że swoją ofertę turystyczną opierają na lokalnych walorach dziedzictwa kulturowego.

EDEN to projekt promujący mało znane destynacje turystyczne o niepowtarzalnym charakterze, które łączą potrzeby środowiska, lokalnych społeczności i turystów, rozwijając jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny.  Konkurs ma na celu również zacieśnienie współpracy między zwycięskimi destynacjami oraz stworzenie europejskiej sieci uznanych i rozpoznawanych obszarów turystycznych charakteryzujących się szczególnymi walorami dla dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Europy.

Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie online do 11 czerwca za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie www.edenpolska.pl w zakładce APLIKACJA KONKURSOWA

Tegorocznego zwycięzcę oraz wyróżnione destynacje poznamy  28 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Pod poniższym linkiem film przybliżający ideę konkursu oraz informację o bieżącej edycji https://youtu.be/I_ieg8j2NlY

Dodatkowych informacji nt. projektu i konkurs udziela koordynator Konkursu: Pani Anna Księżnik, tel. 22 536 70 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:
Regulamin konkursu wraz ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przebiegu konkursu