baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Projekt Biking South Baltic: nabór chętnych ...

Województwo Zachodniopomorskie poszukuje chętnych do stworzenia transgranicznego produktu turystycznego opartego na potencjale turystyki rowerowej, a w szczególności trasy rowerowej Velo Baltica (EuroVelo 10), w związaku z realizacją projektu  „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji”, realizowanego ramach programu Interreg Południowy Bałtyk.

Jednym z zadań projektu jest Zorganizowanie sieci firm turystycznych zainteresowanych przygotowaniem/świadczeniem transgranicznych usług dla rowerzystów. W skład transgranicznego produktu turystycznego wejdzie 20 firm (5 z Danii, 5 z Niemiec, 5 z województwa zachodniopomorskiego, 5 z województwa pomorskiego).

W pierwszej połowie 2019 roku odbędzie się spotkanie wszystkich zainteresowanych stron w Rostocku (w Niemczech). Data zostanie ustalona w terminie późniejszym. Wszystkie koszty (zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd) zapewnia tut. Urząd. Celem warsztatów w Rostocku jest stworzenie transgranicznych pakietów rowerowych.

Następnie w dniu 10.10.2018 roku w Gdańsku odbędzie się spotkanie bieznesowe z przedstawicielami firm z Chin, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch, krajów Beneluxu, Norwegii. Udział w spotkaniu dla 5 firm z województwa zachodniopomorskiego jest bezpłatny. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia, dojazdu.  

Na koniec projektu - pod koniec 2019 roku podpisane zostanie porozumienie/umowa pomiędzy wszystkimi firmami celem dalekosiężnej współpracy.

Województwo Zachodniopomorskie poszukuje 5 firm. Prosimy uprzejmie o przesłanie:
- nazwy firmy,
- rodzaju świadczonych usług,
- doświadczenia na rynku pracy,
- krótkiego opisu Państwa propozycji współpracy w ramach stworzenia pakietów rowerowych.

Termin nadsyłania swoich ofert mija 15.12.2017 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wypadku większej liczby chętnych wyboru dokonają pracownicy tut. Urzędu. Firmy oferujące najbardziej interesującą propozycję produktów (ofertę) zostaną zaproszone na wspólne warsztaty do Rostocku.

Zadanie zostanie zrealizowane w ramach projektu: „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji”, realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk.