baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Forum Informacji Turystycznej

Od 28 do 29 listopada, w Mielnie, odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie Forum Informacji Turystycznej. Podsumowana zostanie dwuletnia kadencja Zarządu FIT oraz wybrane nowe władze na kolejną kadencję. Organizatorem wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Walne Zgromadzenie Forum Informacji Turystycznej to doroczne spotkanie pracowników certyfikowanych punktów informacji turystycznej, podczas którego poruszane są ważne z punktu widzenia całego systemu „it” tematy.

Najważniejszym formalnym punktem Zgromadzenia będzie podsumowanie i ocena dwuletniej działalności Zarządu Forum Informacji Turystycznej oraz wybór nowych władz.

W programie tegorocznych obrad znalazły się też m.in. tak ważne tematy jak podsumowanie, przeprowadzonych w sezonie letnim, badań mystery client, weryfikacja obowiązującego regulaminu certyfikacji oraz regulaminu funkcjonowania FIT czy zasad przynależności i korzyści z niej płynących.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Marcin Pałach, przewodniczący FIT, dyrektor Departamentu e-Informacji POT Magdalena Ragus czy Sylwia Mytnik, kierownik Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej.

O działaniach na rzecz rozwoju systemu informacji turystycznej w województwie zachodniopomorskim mówił będzie Marek Migdal, prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a dyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej POT Jacek Janowski o działaniach promujących Polskę na rynku krajowym w kontekście współpracy z siecią centrów i punktów „it”. Nie zabraknie również czasu na dyskusję i wymianę doświadczeń, także w rozmowach kuluarowych.

Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2017 r. – należy je przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie

Program Walnego Zgromadzenia Członków Forum Informacji Turystycznej