baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Konsultacje publiczne projektów aktów wykonawczych do ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

Pan Dariusz Rogowski - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, przekazał do konsultacji publicznych projekty aktów wykonawczych do ustawy z dnia 24 listopada  2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. poz. 2361):

1) rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki w sprawie określenia wzoru deklaracji składanych przez organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego,

2) rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki w sprawie zakresu kwartalnej informacji o stanie i wykorzystaniu środków Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, składanej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny ministrowi właściwemu do spraw turystyki oraz ministrowi właściwemu do spraw instytucji finansowych.

wraz z projektami: uzasadnienia, Oceny Skutków Regulacji i załączników.   

Uwagi do ww. projektów proszę zgłaszać do Ministerstwa Sportu i Turystyki w terminie do dnia 15 lutego 2018 r., także elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w wersji edytowalnej, np. Word).

Projekty ww. dokumentów zostaną udostępnione na stronie podmiotowej Rządowego Centrum Legislacji, w serwisie Rządowy Proces Legislacyjny oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

projekt rozporządzenia MSiT w sprawie wzoru deklaracji

projekt rozporządzenia MSiT w sprawie kwartalnej informacji