baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Warsztaty Fish Markets

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które przyczynią się do powstania sieciowego produktu turystycznego opartego o potencjał rybołówstwa przybrzeżnego Pomorza Zachodniego.
Podczas warsztatów zostanie przekazana praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie budowania turystycznego produktu sieciowego, tworzenia jego marki i prowadzenia komunikacji z rynkiem.
Każdy uczestnik pod okiem doświadczonych konsultantów będzie miał okazję przygotować opis własnej oferty turystycznej związanej z rybołówstwem.
Do końca czerwca 2018 roku oferta zostanie włączona w promocję turystyczną regionu jako sieciowy produkt turystyczny oparty na dziedzictwie rybołówstwa przybrzeżnego.
Zakłada się przeprowadzenie trzech warsztatów. Pierwsze z nich mają na celu wprowadzenie wszystkich zainteresowanych w tematykę projektu oraz nawiązanie współpracy. Drugie warsztaty adresowane są do szeroko pojętej branży turystycznej, a trzecie do sektora gastronomicznego.
Efektem przeprowadzonych warsztatów będzie opracowanie, wydruk i dystrybucja kart turystycznych opisujących Państwa ofertę w ramach sieciowego produktu turystycznego opartego o dziedzictwo rybołówstwa przybrzeżnego.

Zgłoszenia należy rejestrować pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 61 221 79 17.

Więcej na stronie http://www.landbrand.pl/

Zgłoszenia będą przyjmujmowane do dnia 15 marca 2018 roku. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty są realizowane w ramach zadania: „Utworzenie koncepcji, kompleksowe przygotowanie oraz przeprowadzenie warsztatów z zakresu budowania marki oraz rozwoju turystyki poprzez wykorzystanie i promocję dziedzictwa rybołówstwa przybrzeżnego oraz warsztatów z zakresu regionalnej i tradycyjnej kuchni rybnej.” realizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Zachodniopomorskiego przez firmę landbrand. Firma landbrand od 10 lat specjalizuje się w marketingu turystycznym dostarczając innowacyjnych rozwiązań z zakresu rozwoju turystyki i sieciowania jej promocji.

Warsztaty 1 - „Witamy na pokładzie” - wtorek 27 marca, godzina 10:00 – 16:00
Odbiorcy: Pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, informacji turystycznych, portów, lokalnych grup rybackich, stowarzyszeń, podmiotów z branży turystycznej oraz restauratorzy, szefowie kuchni i pracownicy gastronomii.

Warsztaty 2 - „Budujemy ofertę turystyczną” - wtorek 24 kwietnia, godzina 10:00 – 16:00
Odbiorcy: Pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, informacji turystycznych, zarządcy portów, lokalnych grup rybackich, stowarzyszenia, podmioty z branży turystycznej oraz restauratorzy i pracownicy gastronomii.

Warsztaty 3 - „Doskonalimy regionalną i tradycyjna kuchnię rybną” - zajęcia kulinarne praktyczne z udziałem szefów kuchni - wtorek 08.05, godzina 10:00 – 16:00
Odbiorcy: właściciele i menedżerowie restauracji, szefowie kuchni, kucharze, pracownicy wędzarni i smażalni, firm przetwórstwa żywności.