Szczecin. Spotkanie dla organizacji pozarządowych w sprawie Programu współpracy z NGO na 2015 rok

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego (Wydział Współpracy Społecznej Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego) organizuje 28 sierpnia 2014 r. spotkanie dotyczące projektu „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015”.

Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. o godz. 11:00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Wały Chrobrego 4 w Szczecinie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli zachodniopomorskich organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Celem spotkania jest prezentacja planów i priorytetów Samorządu Województwa do realizacji we współpracy z organizacjami pozarządowymi w roku 2015. Jest to etap tworzenia rocznego Programu współpracy, na którym mamy nadzieję zebrać Państwa opinie, uwagi oraz propozycje.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu mogą się zgłaszać do 22 sierpnia br. pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer: 91/ 44 16 231. Ilość miejsc w sali jest ograniczona.

Szczegółowe informacjie pod tel. 91/44 16 223.