Konsultacje publiczne Założeń do programu współpracy MSiT z organizacjami pozarządowymi

Ruszyły konsultacje publiczne Założeń Programu współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki z organizacjami pozarządowymi. Wypowiedz się!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach publicznych Założeń Programu współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki z organizacjami pozarządowymi na lata 2016-2018.

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, w ramach projektu „Programy dla zmiany - partycypacyjne tworzenie programów współpracy z organizacjami pozarządowymi na szczeblu centralnym” (POKL.05.04.02-00-I27/15). Założenia powstały w wyniku prac powołanego w ramach projektu Zespołu Konsultacyjnego, w skład którego weszli przedstawiciele organizacji pozarządowych i MSiT.

Konsultacje publiczne projektu mają zapewnić ich doprecyzowanie, weryfikację potrzeb w zakresie współpracy w najbliższych latach zgłaszanych przez stronę społeczną oraz zebranie i włączenie do dokumentu rozwiązań i uwag zgłaszanych przez interesariuszy.
Formularz konsultacyjny składający się z pytań zamkniętych oraz otwartych oraz dokument do konsultacji - założenia programu współpracy MSiT z NGO do pobrania na stronie Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Termin konsultacji: 10.09-20.09.2015

Sposób konsultacji:
Dokument do konsultacji znajduje się na stronie: stacja-konsultacja.pl (http://stacja-konsultacja.pl/konsultacja/100/konsultacja-zalozen-do-programu-wspolpracy-ministerstwa-sportu-i-turystyki-z-organizacjami-pozarzadowymi.html).

Aby skonsultować Założenia należy zamieścić odpowiedzi na portalu stacja-konsultacja.pl (konieczne logowanie) albo przesłać wypełniony formularz emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 września.

Konsultować program mogą organizacje pozarządowe przez swoich przedstawicieli i osoby związane sektorem pozarządowym.