baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Spotkanie w Techniklubie dotyczące grywalizacji i storytellingu w służbie NGO

Jak zaangażować społeczność w działania swojej organizacji? Wykorzystując działania znane z gier oraz opowiadając historie. Do technik grywalizacji oraz storytellingu będą przekonywać 3 lutego 2016 r. w Szczecinie prelegenci Techklubu.

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.
Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl
Prelegenci:
– Jacek Siadkowski zaprojektował największe systemy grywalizacji społecznej w Polsce – Pracownię Orange oraz Kluby Sportowe Orange i Tesco dla Szkół: Przyszłość na talerzu. Jest też autorem poradnika "Grywalizacja. Zrób to sam!" – cieszącej się ogromną popularnością bezpłatnej publikacji, w której opisuje przykłady wykorzystania grywalizacji w Polsce i na świecie.
Na Techklubie będzie mówił o tym, jak wykorzystać najlepsze metody znane z gier do zwiększenia skuteczności działań firmy lub organizacji.
- Martin T. Karmas poprowadzi drugą prezentację, zatytułowaną "Storytelling w marketingu miejskim – jak rozwinąć regionalną markę transgraniczną dla Szczecina?".
Martin T. Karmas na co dzień pracuje w Berlinie, gdzie tworzy koncepcje storytellingowe dla startupów i jako specjalista ds. marketingu doradza firmom z całej Europy. Podczas środowego spotkania podpowie jak poprzez opowiadanie historii budować markę miejsca.

Spotkanie odbędzie się 3 lutego, godzina 17.30 w Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20.

Wiecej o spotkaniu na  http://www.technologielokalnie.pl/techklub/szczecin/.
Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja: http://techklubszczecin.evenea.pl/.

(Źródło: http://www.technologielokalnie.pl/techklub/szczecin/)