baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Zachodniopomorski Konwent NGO

„Zachodniopomorski Konwent NGO” to 3 dniowe spotkanie osób działających w lub na rzecz organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, społeczności lokalnej i aktywizacji społecznej. Celem spotkania jest stworzenie możliwości współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami grup z całego województwa zachodniopomorskiego.

Zainteresowanych zapraszamy bezpłatnie do udziału w wykładach, warsztatach i panelach dyskusyjnych o tematyce związanej z działaniami organizacji, możliwościami rozwoju i współpracy z pozostałymi sektorami, społecznością lokalną, angażowaniem społeczności w działanie, inicjowaniem rozwoju współpracy, wzmacnianiem inicjatyw społecznych i budowaniem partnerstw lokalnych.

Gdzie: Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3
al. Wojska Polskiego 63, Szczecin
Kiedy: 16 – 18 września 2016
Udział: bezpłatny
Formularz zgłoszeniowy: (LINK)
Więcej informacji: www.konwent.scwop-s3.pl

Aby wziąć udział w Konwencie należny wypełnić i wysłać formularz elektroniczny, znajdujący się na stronie Konwentu. Znajduje się tam także formularz w wersji .docx (do pobrania) oraz szczegółowa instrukcja rejestracji. UWAGA!!! Udział w Zachodniopomorskim Konwencie NGO jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Strona wydarzenia: www.konwent.scwop-s3.pl
Organizator: Fundacja Sektor 3
Osoba do kontaktu: Jan Karpierz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 91-350-82-99
Kontakt z biurem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 91-350-82-99

(Źródło: http://konwent.scwop-s3.pl/opis-wydarzenia/)